جدایی بخشی از شهرستان دلیجان اقدامی غیرمنطقی است

جدایی بخشی از شهرستان دلیجان اقدامی غیرمنطقی است
نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس گفت: جدایی بخشی از شهرستان دلیجان اقدامی غیرعقلانی از سوی وزارت کشور است و باید از اینگونه اقدامات ممانعت شود.

علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اتصال بخشی از مرز شهرستان دلیجان به کاشان اشاره کرد و گفت: این سوال وجود دارد که آیا وزارت کشور در آستانه انتخابات به دنبال سناریویی برای ایجاد آشوب در کشور است؟

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس افزود: در روزهای اخیر مدیرکل تقسمیات کشوری وزارت کشورت نامه‌ای را در خصوص الحاق بخشی از شهر دلیجان به کاشان که دارای کارخانه‌های صنعتی نیز بوده را صادر کرده است؛ قطعا چنین اقدامی منطقی و عقلانی نبوده است.

وی تاکید کرد: اگر مدیر کل تقسمیات کشوری وزارت کشور خودسرانه این کار را انجام داده باید گفته شود که شایستگی و اختیار لازم را در این رابطه نداشته و البته اگر هم با هماهنگی وزارت کشور این اقدام صورت گرفته، نشان می‌دهد که وزارت کشور که مسئولیت ایجاد آرامش و امنیت در کشور بوده به دنبال سناریوی ایجاد آشوب در کشور است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار کرد: این اقدام مدیرکل تقسیمات کشوری وزارت کشور موجب آشفتگی در شهرستان دلیجان شده؛ لذا توصیه می‌کنم دست از این اقدامات غیرعقلانی بردارند تا موجبات نگرانی مردم شهرستان دلیجان و هموطنان را فراهم نکنند.