رویکرد مجلس انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد و جوان است/ بذرپاش، باتجربه است

بذرپاش

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد رویکرد قوه مقننه انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد، توانمند و جوان است که در انتخاب رئیس جدید دیوان محاسبات کشور به آن توجه شد.
علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور، گفت: رویکرد قوه مقننه انقلابی بهره گیری از افراد کارآمد، توانمند و جوان است.

نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در واقع منتخبان ملت اعتقاد دارند افراد جوان تحصیل کرده با تجربه می توانند در عرصه های مختلف تحول ایجاد کنند.

وی افزود: به نظر می رسد در شرایط کنونی باید پیشکسوتان در کنار جوانان انقلابی و کارآمد قرار بگیرند و ضمن ارائه مشاوره زمینه روی کارآمد آمدن این افراد را فراهم کنند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بذرپاش فردی با تجربه بوده و تصدی های پیشین وی تایید کننده این مهم و کارآمدی است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، نمایندگان مجلس که امروز انتخاب رئیس دیوان محاسبات کشور در اجرای ماده 11 قانون دیوان محاسبات کشور را در دستورکار داشتند، مهرداد بذرپاش را با 158 رأی از مجموع 244 رأی مأخوذه به عنوان رئیس دیوان محاسبات کشور انتخاب کردند.